Skip to main content

Briam - zöldségragu

Itt a nagy briam-ok ideje! Ebbe az ételbe nem jár husi, de én a gyerkőc miatt mindig teszek az egyik sarkába a tepsinek valamiféle csirkedarabot. A receptet részletesen leírtam ITT. A lényeg mindenképpen az, hogy a zöldségeknek teljesen el kell főniük a levét és csak kevés szaft kell alattuk maradjon. Nem szabad sajnálni alóla az olívaolajat!











Comments

Unknown said…
Isten áldjon a receptért :) Köszönöm szépen! Ez az egyik kedvenc görög kajám és mivel mostanában többet vagyok Pesten, mint Athénban, gondoltam, hogy végre elkezdek főzni :D Köszönöm: Kati